Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Angry Beards Antistick športový lubrikant na intímne partie 100 ml

Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 742×Ďalšie informácie

Objem
100 ml

• , zakúpené v Luxusne-holenie.sk

Aplikoval som pred celodennou turistikou a všetko bolo OK. žiadne ošúchané časti "podvozku". Odporúčam.

• , zakúpené v Angry Beards

• Úžasný produkt ktorý robí to čo má.

Objem
100 ml

Nenechajte sa ničím zabrzdiť, ani svojím "pytlom". Vďaka Antisticku znížite priľnavosť svojich intímnych partií a budete si môcť vychutnať každý pohyb bez akéhokoľvek obmedzenia. ČI ste už rekreačný alebo vrcholový športovec, futbalista alebo horolezec, váš šport získa úplne iný rozmer. Obsahuje celú radu antioxidantov, ktoré vašu kožu ochránia a regenerujú. Má jemnú citrusovú vôňu a prírodné výťažky umocnia sviežosť aj pri tom najväčšom zaťažení.

• Zloženie: Kozmetika pre intímnu hygienu je najvyššej kvality. Tradičné a praxou otestované zloženie je na báze medicínskej vazelíny, obohatené o antioxidačné prísady a prírodné výťažky.
  • Použitie: Naberte potrebné množstvo podľa veľkosti vašich patrií a naneste na celú plochu. Keď vám niečo zostane na dlaniach pokojne zbytok rozmažte na stehná, čím znížite priľnavosť na absolútne minimum,

• , zakúpené v Luxusne-holenie.sk

• , zakúpené v Angry Beards

• Úžasný produkt ktorý robí to čo má.